Novoročný turnaj v minifutbale vyhrali „trojkári“

Poobedie druhej januárovej nedele roku 2016 patrilo fantastickému športovému zápoleniu žiakov základných škôl.

V hale ZŠ na sídlisku Západ sa konal novoročný turnaj v minifutbale žiakov 1. stupňa ZŠ a organizačne ho zastrešovalo CVČ Domino Zvolen spolu s ďalšími partnermi.

Turnaja sa zúčastnili deťúrence z 5 základných škôl a to konkrétne: ZŠ Sládkovičova, Sliač, ZŠ Námestie mládeže, Zvolen, ZŠ Jilemníckeho 1. a 2. a posledná škola, ktorá tu mala zastúpenie bola ZŠ Alexyho Zvolen.

Hralo sa systémom každý s každým a už od prvých zápasov sa začali postupne črtať mená favoritov turnaja. Najvýraznejšie to bolo vidieť u trojkárov a ZŠ Alexyho. Na ostatných pozíciách rozhodovali o umiestnení  vzájomné zápasy.

Na samotný záver došlo na slávnostné vyhodnotenie turnaja. Okrem vyhlásenia výsledkov poradia jednotlivých škôl bol vyhlásený a diplomom odmenený jeden najlepší hráč daného družstva.

Ako to teda dopadlo?

1. ZŠ Jilemníckeho 2
  2. ZŠ Alexyho Zvolen
  3. ZŠ Jilemníckeho 1