Okresné florbalové kolo vyhrali žiačky ZŠ sv. Dominika Savia

Centrum voľného času Domino Zvolen v spolupráci so ZŠ sv. Dominika Savia, Zvolen organizovalo 27.01.2016 športové podujatie pre žiačky ZŠ z okresu Zvolen.

Dievčatá súťažili v okresnom kole vo florbale. Celkovo sa zúčastnilo tejto súťaže 32 mladých športovkýň z 3 ZŠ. Z celkového prvenstva sa nakoniec tešilo družstvo „domácej“ ZŠ sv. Dominika Savia, Zvolen. Všetky družstvá za svoje výkony boli ocenené diplomami, tie najlepšie zdvihli nad hlavu víťaznú trofej a tešili sa z postupu do regionálneho kola, ktoré sa uskutoční 26.02.2016 v Detve.

Poďakovanie patrí ZŠ sv. Dominika Savia, Zvolen za participáciu pri organizovaní  podujatia pre nádejnú zvolenskú športovú mládež, p. Mgr. Rudolfovi Sladkovskému a rozhodcom p. Kontúrovi a p. Moravčíkovi za prípravu a organizáciu samotného turnaja a samozrejme mladým športovcom, ktoré predviedli vynikajúce športové výkony.

Vyhodnotenie podujatia Okresné kolo vo florbale ZŠ 2015/2016 – kategória žiačky

• Termín: 27.01.2016 (streda)
  • Miesto: Telocvičňa ZŠ sv. Dominika Savia, M. M. Hodžu 1732/9, 960 01 Zvolen
  • Počet účastníkov: 3 družstvá