Žiaci ZŠ J. Alexyho vyhrali okresné volejbalové kolo

Centrum voľného času Domino Zvolen v spolupráci so ZŠ Nám. mládeže 17, Zvolen organizovalo 9.3.2016 športové podujatie pre žiakov ZŠ z okresu Zvolen.

Chlapci súťažili v okresnom kole vo volejbale. Hralo sa systémom každý s každým. Celkovo sa zúčastnilo tejto súťaže 35 mladých športovcov zo 4 ZŠ. Z celkového prvenstva sa nakoniec tešilo družstvo ZŠ J. Alexyho, Zvolen. Všetky družstvá za svoje výkony boli ocenené diplomami, tí najlepší zdvihli nad hlavu víťaznú trofej a tešili sa z postupu do regionálneho kola, ktoré sa uskutoční 21.03.2016 v športovej hale v Detve.

Poďakovanie patrí ZŠ Nám. mládeže 17, Zvolen za participáciu pri organizovaní  podujatia pre nádejnú športovú mládež, p. Mgr.  Pavlovi Hotovému za prípravu a  p. Filipovi Ištokovičovi za rozhodovanie samotného turnaja a samozrejme mladým športovcom, ktorí predviedli vynikajúce športové výkony.

Vyhodnotenie podujatia

• Názov podujatia: Okresné kolo vo volejbale ZŠ pre školský rok 2015/2016 –kategória žiaci
  • Termín: 09. 03. 2016 (streda)
  • Miesto: Telocvičňa Základná škola Nám. mládeže 17, 960 01 Zvolen