Žiačky ZŠ J. Alexyho vyhrali okresné kolo vo vybíjanej

Centrum voľného času Domino Zvolen v spolupráci so ZŠ Nám. mládeže 17, Zvolen organizovalo 19.04.2016 športové podujatie pre žiačky ZŠ z okresu Zvolen.

Dievčatá súťažili v okresnom kole vo vybíjanej. Hralo sa systémom každý s každým. Celkovo sa zúčastnilo tejto súťaže 29 mladých športovkýň z 3 ZŠ. Z celkového prvenstva sa nakoniec tešil „obhajca“ z minulého ročníka družstvo ZŠ J. Alexyho 1, Zvolen. Všetky družstvá za svoje výkony boli ocenené diplomami, tie najlepšie zdvihli nad hlavu víťaznú trofej a tešili sa z postupu do regionálneho kola, ktoré sa uskutoční 12.05.2016 v športovej hale Bzovík.

Poďakovanie patrí ZŠ Nám. mládeže, Zvolen za participáciu pri organizovaní  podujatia pre nádejnú zvolenskú športovú mládež, p. Mgr. Pavlovi Hotovému a  p. Stanislavovi Azorovi za rozhodovanie samotného turnaja a samozrejme mladým dievčatám, ktoré predviedli vynikajúce športové výkony.

Názov podujatia:  Okresné kolo vo vybíjanej ZŠ pre školský rok 2015/2016 – kategória žiačky

Veková kategória: Žiačky nar. : 1.1.2000 – 31.12.2010

Výsledky:

• ZŠ J. Alexyho 1, Zvolen  –   ZŠ M. Rázusa 3, Zvolen        13:09
  • ZŠ Nám. mládeže, Zvolen –   ZŠ M. Rázusa 3, Zvolen        14:11
  • ZŠ J. Alexyho 1, Zvolen  –   ZŠ Nám. mládeže, Zvolen     18:11

1. miesto – ZŠ J. Alexyho 1, Zvolen
  2. miesto -ZŠ Nám. mládeže 17, Zvolen
  3. miesto – ZŠ M. Rázusa 3, Zvolen

Celý článok na: https://zv-podujatia.com/2016/04/27/ziacky-zs-j-alexyho-vyhrali-okresne-kolo-vo-vybijanej/