V rytierskej sieni Zvolenského zámku sa konalo slávnostné vyhodnotenie postupových súťaží a olympiád

Tak ako každý rok, aj tento usporiadalo Centrum voľného času Domino Zvolene slávnostné vyhodnotenie postupových súťaží a olympiád, ktoré sa konalo dňa 24.6. 2016  v rytierskej sieni Zvolenského zámku.

Slávnostné vyhodnotenie otvorila pani Mgr. Monika Koreňová, riaditeľka Centra voľného času Domino vo Zvolene krátkym príhovorom v ktorom predstavila hostí. Pozvanie srdečne prijali Ing. Jozef Mikuš, prednosta mestského úradu Zvolen a Mgr. Monika Michalcová, Odbor školstva MsÚ vo Zvolene.

Vyhodnotenia sa zúčastnili žiaci základných škôl, základných umeleckých škôl, základných špeciálnych škôl a gymnázií. Žiaci boli oceňovaní v kategóriách ako EURÓPA V ŠKOLE – medzinárodný projekt zameraný na umelecké práce, Pytagoriáda, Biologická, Geografická, Fyzikálna a Chemická olympiáda .

Je veľkou radosťou, že  každoročne stúpa počet žiakov, ktorí sa zapájajú  do týchto súťaží a  projektov. Veľa z nich náš okres reprezentuje v krajských a celoslovenských kolách.   Na ocenených žiakoch bolo vidieť veľkú radosť z ocenenia. Poďakovanie patrí aj učiteľom, ktorí deti vedú a posúvajú ich ďalej, ale   aj zamestnancom CVČ Domino a ZŠ, ktorí tieto súťaže organizujú.

Celý článok na: https://zv-podujatia.com/2016/06/29/v-rytierskej-sieni-zvolenskeho-zamku-sa-konalo-slavnostne-vyhodnotenie-postupovych-sutazi-a-olympiad/