SOS Drevárska vyhrala okresné kolo vo futsale žiakov SŠ

Centrum voľného času Domino Zvolen v spolupráci so ZŠ A. Sládkoviča, Sliač organizovalo 03.11.2016 športové podujatie pre žiakov stredných škôl z okresu Zvolen.

V športovej hale pri ZŠ A. Sládkoviča, Sliač súťažili chlapci v okresnom kole futsalového turnaja, v ktorom nastupujú chlapci z celého Slovenska.

Hralo sa v dvoch skupinách A a B systémom každý s každým. Po odohraní zápasov v skupinách sa hrali semifinálové zápasy, v ktorých si zmerali sily chlapci zo SOŠ Drevárska a SŠG Jesenského a v druhom zápase chlapci zo SPŠ Dopravná a Gymnázium Ľ. Štúra. Vo finálovom zápase sa stretli žiaci SOŠ Drevárska a Gymnázium Ľ. Štúra, po skončení zápasu sa z celkového prvenstva tešili hráči zo SOŠ Drevárska. Všetky družstvá za svoje výkony boli ocenené diplomami. Víťazné družstvo bolo ocenené športovým pohárom a tešilo sa z postupu do regionálneho kola, ktoré sa uskutoční 08.12.2016 v Detve. Na turnaji sme mali možnosť vidieť zaujímavé športové výkony, ktorými sa prezentovali jednotlivé družstvá. Celkovo sa zúčastnilo tohto turnaja 62 mladých hráčov zo 6 SŠ.

Poďakovanie patrí ZŠ A. Sládkoviča, Sliač za participáciu pri organizovaní podujatia pre nádejnú športovú mládež, p. Vladimírovi Mojžitovi za rozhodovanie samotného turnaja a samozrejme mladým športovcom, ktorí predviedli vynikajúce športové výkony.

Výsledky:

5. miesto – Technická akadémia

6. miesto – SOŠ Hotel. služieb a obchodu

Článok a foto: Mgr. Adam Kelemen odd. Športu CVČ Domino Zvolen

Celý článok na: https://zv-podujatia.com/2016/11/14/sos-drevarska-vyhrala-okresne-kolo-vo-futsale-ziakov-ss/