Chlapci zo ZŠ sv. Dom. Savia víťazmi okresného kola v stolnom tenise

Centrum voľného času Domino Zvolen v spolupráci so ZŠ sv. Dominika Savia organizovalo 30.11.2016 športové podujatie pre žiakov ZŠ z okresu Zvolen. Chlapci súťažili v okresnom kole v stolnom tenise.

Na turnaji sa predstavilo celkovo 11 mladých športovcov z 3 ZŠ. Súťažilo sa v dvojhre a štvorhre. Z celkového prvenstva sa nakoniec tešilo družstvo ZŠ sv. Dominika Savia vo Zvolene. Všetky družstvá za svoje úsilie boli ocenené diplomami a medailami, víťazi zdvihli nad hlavu víťaznú trofej a tešili sa z postupu do krajského kola, ktoré sa uskutoční 07.03.2017 v Kalinove.

Poďakovanie patrí ZŠ sv. Dominika Savia za participáciu pri organizovaní  podujatia a samozrejme mladým športovcom, ktorí predviedli vynikajúce športové výkony.

Výsledky:

1. ZŠ P. Jilemnického 2, Zvolen – ZŠ sv. Dominika Savia, Zvolen                 0:4
  2. ZŠ M. Rázusa, Zvolen – ZŠ sv. Dominika Savia, Zvolen                           2:5
  3. ZŠ P. Jilemnického 2, Zvolen – ZŠ M. Rázusa, Zvolen                             6:1

1. miesto – ZŠ sv. Dominika Savia, Zvolen
  2. miesto – ZŠ P. Jilemnického 2 , Zvolen
  3. miesto – ZŠ M. Rázusa, Zvolen

Celý článok na: https://zv-podujatia.com/2016/12/10/chlapci-zo-zs-sv-dom-savia-vitazmi-okresneho-kola-v-stolnom-tenise/