Dievčatá zo ZŠ J. Alexyho víťazkami okresného kola vo vybíjanej

Centrum voľného času Domino Zvolen v spolupráci so ZŠ Nám. mládeže 17, Zvolen organizovalo 13. decembra 2016 okresné kolo vo vybíjanej mladších žiačok základných škôl.

Na turnaji sa predstavilo celkovo 37 mladých športovkýň z 3 ZŠ. Všetky družstvá vstúpili do turnaja s odhodlaním pobiť sa o víťazstvo vo všetkých zápasoch. Súboje medzi družstvami boli vyrovnané. Napriek tomu, že všetci bojovali s veľkým nasadením, víťaz mohol byť iba jeden. Z celkového prvenstva sa nakoniec tešilo družstvo zo ZŠ J. Alexyho 1 vo Zvolene. Všetky družstvá za svoje úsilie boli ocenené diplomami a medailami, dievčatá zo ZŠ J. Alexyho sa tak stali aj tretí rok po sebe majsterkami okresu a tešili sa z postupu do regionálneho kola, ktoré sa uskutoční 15. februára 2017 v Krupine.

K úspechu aj k postupu im blahoželáme a držíme palce, aby sa im podobne darilo aj v regionálnom kole.

Výsledky:

• ZŠ Nám. mládeže 17, Zvolen   –  ZŠ J. Alexyho 1, Zvolen    2:17
  • ZŠ M. Rázusa, Zvolen – ZŠ J. Alexyho 1, Zvolen   7:13
  • ZŠ Nám. mládeže 17, Zvolen – ZŠ M. Rázusa, Zvolen   11:13

1. miesto – ZŠ J. Alexyho 1, Zvolen
  2. miesto – ZŠ M. Rázusa, Zvolen
  3. miesto –  ZŠ Nám. mládeže 17 , Zvolen

Celý článok na: https://zv-podujatia.com/2016/12/13/dievcata-zo-zs-j-alexyho-vitazkami-okresneho-kola-vo-vybijanej/