Na okresnom volejbalovom kole sa najviac darilo žiačkam ZŠ Rázusa

Centrum voľného času Domino Zvolen v spolupráci so ZŠ M. Rázusa, Zvolen organizovalo 20. januára 2017 okresné kolo vo volejbale žiačok základných škôl.

• Organizátor: Centrum voľného času Domino, Bela IV. 1567/6, 960 01  Zvolen
  • Termín: 20. januára 2017
  • Miesto konania: Telocvičňa ZŠ M. Rázusa, 960 01 Zvolen
  • Veková kategória: žiačky ZŠ narodené  01.01.2001 a mladšie

Turnaj prebiehal za účasti 3 základných škôl z okresu Zvolen. Všetky družstvá vstúpili do turnaja s odhodlaním pobiť sa o víťazstvo vo všetkých zápasoch. Súboje medzi družstvami boli vyrovnané. Napriek tomu, že všetci bojovali s veľkým nasadením, víťaz mohol byť iba jeden. Po zaujímavých súbojoch  nakoniec zvíťazili dievčatá zo ZŠ M. Rázusa, Zvolen. Na turnaji sa predstavilo celkovo 27 mladých športovkýň z 3 ZŠ. Dievčatá zo ZŠ M. Rázusa v konkurencii 2 tímov nenašli premožiteľa a tak si po výborných výkonoch svojim víťazstvom zabezpečili účasť v regionálnom kole, ktoré sa uskutoční 9. februára 2017 v Detve.

K úspechu aj k postupu im blahoželáme a držíme palce, aby sa im podobne darilo aj v regionálnom kole.

Výsledky zápasov:

• ZŠ s MŠ Školská, Dobrá Niva – ZŠ P. Jilemnického 2, Zvolen 0:2
  • ZŠ M. Rázusa, Zvolen – ZŠ P. Jilemnického 2, Zvolen 2:1
  • ZŠ s MŠ Školská, Dobrá Niva – ZŠ M. Rázusa, Zvolen 0:2

1. miesto – ZŠ M. Rázusa, Zvolen
  3. miesto – ZŠ s MŠ Školská, Dobrá Niva

Celý článok na: https://zv-podujatia.com/2017/01/26/na-okresnom-volejbalovom-kole-sa-najviac-darilo-ziackam-zs-razusa/