Na okresnom volejbalovom kole sa najviac darilo žiakom ZŠ Alexyho

Centrum voľného času Domino Zvolen v spolupráci so ZŠ Hrnčiarska, Zvolen organizovalo 26. januára 2017 okresné kolo vo volejbale žiakov základných škôl.

Turnaj prebiehal za účasti 3 základných škôl z okresu Zvolen. Všetky družstvá vstúpili do turnaja s odhodlaním pobiť sa o víťazstvo vo všetkých zápasoch. Napriek tomu, že všetci bojovali s veľkým nasadením, víťaz mohol byť iba jeden. Z celkového prvenstva sa nakoniec tešilo družstvo  ZŠ J. Alexyho vo Zvolene. Na turnaji sa predstavilo celkovo 26 mladých športovcov z 3 ZŠ. Všetky družstvá za svoje úsilie boli ocenené diplomami, víťazi zdvihli nad hlavu víťaznú trofej a tešili sa z postupu do regionálneho  kola, ktoré sa uskutoční 02.02.2017 v Detve.

K úspechu aj k postupu im blahoželáme a držíme palce, aby sa im podobne darilo aj v regionálnom kole.

Výsledky zápasov:

• ZŠ s MŠ Školská, Dobrá Niva ZŠ J. Alexyho, Zvolen  0:2
  • ZŠ P. Jilemnického 1, ZvolenZŠ J. Alexyho, Zvolen  0:2
  • ZŠ s MŠ Školská, Dobrá NivaZŠ P. Jilemnického 1, Zvolen 2:0

1. miesto – ZŠ J. Alexyho, Zvolen
  2. miesto – ZŠ s MŠ Školská, Dobrá Niva

Celý článok na: https://zv-podujatia.com/2017/01/29/na-okresnom-volejbalovom-kole-sa-najviac-darilo-ziakom-zs-alexyho/