Žiačky ZŠ Námestie mládeže vyhrali súťaž v stolnom tenise

Centrum voľného času Domino Zvolen v spolupráci so ZŠ A. Sládkoviča, Sliač organizovalo 27.11.2015 športové podujatie pre žiačky ZŠ z okresu Zvolen.

Dievčatá súťažili v okresnom kole v stolnom tenise. Celkovo sa zúčastnilo tejto súťaže 12 mladých športovkýň z 3 ZŠ. Súťažilo sa v dvojhre a štvorhre.

Z celkového prvenstva sa nakoniec tešilo družstvo ZŠ Námestie mládeže, Zvolen. Všetky družstvá za svoje výkony boli ocenené diplomami, tie najlepšie zdvihli nad hlavu víťaznú trofej a tešili sa z postupu do krajského kola, ktoré sa uskutoční 14.04.2016 v Kalinove.

Poďakovanie patrí ZŠ A. Sládkoviča, Sliač za participáciu pri organizovaní  podujatia pre nádejnú zvolenskú športovú mládež, p. Mgr. Marte Suchej za prípravu a organizáciu samotného turnaja a samozrejme mladým dievčatám, ktoré predviedli vynikajúce športové výkony.

Fakty podujatia

• Názov podujatia: Okresné kolo v stolnom tenise ZŠ – kategória žiačky
  • Termín: 27. 11. 2015 (piatok)
  • Miesto: Telocvičňa  pri ZŠ A. Sládkoviča, Pionierska 9, 962 31 Sliač