ZŠ Hrnčiarska vyhrala okresné kolo v bedmintone žiačok

Centrum voľného času Domino Zvolen v spolupráci so ZŠ A. Sládkoviča, Sliač organizovalo 21.10.2015 športové podujatie pre žiačky ZŠ z okresu Zvolen.

Fotoalbum: 21.10.2015 Bedminton žiačky

Dievčatá súťažili v okresnom kole v bedmintone.

Na turnaji sa predstavilo celkovo 21 mladých športovkýň zo 6 ZŠ. Súťažilo sa v dvojhre a štvorhre. Z celkového prvenstva sa nakoniec tešilo družstvo v zložení Laura Kažíková a Alexandra Remeňová zo Hrnčiarska vo Zvolene. Všetky družstvá za svoje úsilie boli ocenené diplomami, víťazky zdvihli nad hlavu víťaznú trofej a tešili sa z postupu do krajského kola, ktoré sa uskutoční 09.03.2016 v ŠH EFFORT vo Zvolene.

Poďakovanie patrí ZŠ A. Sládkoviča, Sliač za participáciu pri organizovaní  podujatia pre nádejnú športovú mládež, p. Ing. Jánovi Jurčiakovi za prípravu a organizáciu samotného turnaja a samozrejme mladým nádejným dievčatám, ktoré predviedli vynikajúce športové výkony.

Okresné kolo v bedmintone ZŠ pre školský rok 2015/2016 – kategória dievčatá

1. miesto – ZŠ Hrnčiarska, Zvolen
  2. miesto – ZŠ A. Sládkoviča, Sliač
  3. miesto – ZŠ M. Rázusa, Zvole